Wspierają nas

Inspiracje partnerów

Bilfinger Tebodin dba o kwestie związane z ochroną i odpowiedzialnością za środowisko. Firma jest zaangażowana w wiele projektów z zakresu odnawialnych źródeł energii.  "Zrównoważony rozwój to rozwój, w którym potrzeby obecnego pokolenia mogą być zaspokojone bez zmniejszania szans przyszłych pokoleń na ich spełnienie", mówi raport Światowej Komisji ds. Środowiska i Rozwoju.

Zgodnie z tą koncepcją środowisko jest fundamentem, gospodarka - narzędziem, a dobrobyt społeczeństwa i przyszłych pokoleń - celem. Bilfinger Tebodin stara się realizować ideę życia i pracy w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju.  Cenimy zrównoważone podejście i kierujemy się tym w naszych projektach, strategiach i działaniach.

Odpowiedzialne zarządzanie biznesem i pozytywny wpływ na środowisko to wyróżniki firmy na rynku. Bilfinger Tebodin jest jednym z największych pracodawców - inżynierowie, konsultanci i profesjonalni kierownicy projektów pracują nad tym, aby przyczynić się do rozwoju branży. Wśród głównych celów firmy znajdują się też działania, które czynią ją miejscem zrównoważonym i zaangażowanym społecznie.

Akcja CSR "Czyste rzeki” i tego rodzaju zrównoważona działalność to bardzo dobry sposób na utrzymanie w czystości środowiska (w tym przypadku brzegów i okolic rzek Wkry, Narwi, Bzury). Jest to również świetna okazja, żeby zaangażować firmy i wolontariuszy. Cieszymy się, że możemy wspierać ten pomysł i być częścią akcji!


English version

Samorząd Województwa Mazowieckiego

Winnica Dwórzno

Stowarzyszenie Nasza Wkra

Moto Przystań nad Bzurą

Stowarzyszenie nad Bzurą

Rzekami.pl

Grupa Karawaningowa

La Lorraine Polska
Sp. z o.o. 

XSEOX Marketing

Klub Golfowy Lisia Polana

Wędliny Tradycyjne Goławice

Suntago

Dwór Mościbrody

Twierdza Modlin

Partner Strategiczny Wydarzenia

APP Projekt

Media Film

Hotel Bonifacio

Tu może być Twoje logo :)

Dołącz do nas już dziś!

Olbrzymie podziękowania dla Zespołu Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej za Wasze wsparcie i zaangażowanie